Nabídka služeb

Zabezpečíme
zprostředkování
obchodu

Naše činnost v oblasti zprostředkování obchodu a služeb zahrnuje oblast exportu. Na základě  zkušeností a znalostí  jsme připraveni bezproblémově dodat a umístit vaše produkty na ruský trh, kde máme velmi široké portfolio osobních kontaktů. 

Zabýváme se především automobilovým průmyslem, naší doménou je spolupráce s výrobci automobilové světelné techniky. Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci kancelářských světel (LED osvětlení). Dle aktuálních potřeb zajistíme technologickou dodávku do Ruské federace. Umíme však zajistit dodávku různorodých produktů na stejné místo určení.

V rámci každého realizovaného případu v oblasti zprostředkování obchodu a služeb důsledně dbáme na dobré jméno našeho klienta a s profesionální samozřejmostí zachováváme přísnou diskrétnost a mlčenlivosti.

Obstaráme skladování, kompletaci a celní formality

Poskytujeme komplexní logistické služby v oblasti skladování a řízení celého toku materiálu – od navážení jednotlivých součástek do výroby, až po finální distribuci k zákazníkovi.Disponujeme skladovými prostory kategorie A v logistickém centru severomoravského kraje s výbornou dopravní dostupností. Pomůžeme s jednoduchým, celo-paletovým i s náročnějším kusovým skladováním. Vaše zboží umíme skladovat jak dlouhodobě, tak krátkodobě.Nabízíme širokou škálu celních služeb od standardního proclení, až po specializované celní procesy. Díky efektivnímu a bezproblémovému proclení dorazí vaše zásilka tak rychle, jak jen to je možné.Místo starostí s proclením  a  řešením DPH se můžete plně věnovat vlastnímu podnikání. 
Našim partnerům pomáháme najít optimální řešení přesně na míru. Na základě konkrétních požadavků navrhneme řešení tak, aby byl logistický proces pro zákazníka ekonomicky a organizačně optimální.

Účinně
zastupujeme
české i zahraniční
společnosti na
ruském trhu

Jsme etablovaným subjektem zaměřujícím se na vyhledávání a zprostředkování obchodů  a investicí na ruském trhu. Prosadíme vaši obchodní politiku a klíčové zájmy. 

Na základě individuálního zadání vyhledáme a oslovíme ruské subjekty s firemní nabídkou. Získáte přehledný seznam  potencionálních obchodních partnerů a aktuální kontaktní údaje na kompetentní osoby. Doporučíme další kroky  k navázání úspěšné spolupráce.  Následně zajistíme smluvní dohodu, zorganizujeme jednotlivé procesy obchodní činnosti, zpracujeme nabídku dle dispozic klienta či vlastního know-how, vybereme a oslovíme zájemce. 

Jednotlivé zakázky řešíme individuálně, klientovi na míru.